שולחן שוק צמחוני

שולחן השוק הצמחוני מציע מגוון גדול של מאכלים טעימים. מהם שנראים צמחוניים על בסיס של ירקות, קטניות וכו' ומהם כאלה שכלל אינם נראים עשויים מחומרי גלם צמחיים. הם נראים ומרגישים כמאכלים בשריים לכל דבר ועניין.. בשולחן השוק הצמחוני המאכלים אינם מן החי ועל כן השולחן יהיה למעשה פרווה.

תוכן עניינים 

שולחן שוק צמחוני – המענה המושלם לכל ארוחה

חושבים על שולחן שוק לאירוע? בחירה מוצלחת! בזה אין ספק. אך כאן מתחילה הדילמה ומופיעה ההתלבטות. באיזה סוג של שולחן כדאי לבחור? האם שולחן שוק בשרי או שמא שולחן שוק חלבי? אולי בכלל כדאי ללכת על פרווה ובכך לתת מענה לכולם?

אז אנחנו כאן עם שולחן שוק פרווה שהוא למעשה שולחן שוק צמחוני ולכן הוא מתאים לכולם. גם לשומרי הכשרות וגם לצמחונים ולמעשה הוא יהיה טעים וערב לכולם. כי המטבח הצמחוני של היום מסוגל להרבה מאוד. יותר מכל מה שידעתם עד לא מזמן.

 

מה מגישים בשולחן שוק צמחוני ?

אז תכל'ס מה אפשר להגיש בשולחן שוק צמחוני?

יש היום הרבה מאוד מאכלים וגם הרבה מאוד מנות אותם אפשר ליצור בקלות בעזרת חומרי הגלם הצמחוניים.

מעבר למרכיבים הצמחוניים המוכרים כמו קטניות, ירקות, קמחים וכדומה מהם אפשר להכין את המאכלים הקלאסיים המוכרים מאוד בעולם הצמחוני, יש גם אפשרות להכין מאכלי גורמה ממש שעשויים להתחרות עם המנות הבשריות ברמות הגבוהות.

כך למשל אפשר להכין היום המבורגר צמחוני, שניצל צמחוני ואפילו בשר צמחוני שעשוי מחומרי גלם צמחיים אך מדמים באופן כמעט מושלם את האוכל הבשרי.

 

שולחן שוק צמחוני

שולחן שוק צמחוני מתאים גם להיות פרווה

שולחן שוק צמחוני מגיש מאכלים שאינם מן החי ועל כן השולחן יהיה למעשה פרווה. לא בשרי וגם לא חלבי.

מה תגישו בשולחן השוק הצמחוני?

שולחן השוק הצמחוני מציע מגוון גדול של מאכלים. מהם שאכן נראים צמחוניים על בסיס של ירקות, קטניות וכדומה ומהם כאלה שכלל אינם נראים עשויים מחומרי גלם צמחיים. הם נראים ואף מרגישים כמאכלים בשריים לכל דבר ועניין.

כמו למשל –

  • חלה שניצל – מנה שכוללת חלה טרייה, מטבוחה עסיסית, שניצל צמחוני בתוספת לימון כבוש וחציל קלוי.
  • המבורגר – המבורגר צמחוני בלחמניית שומשום תפוחה, עגבניות, מלפפון חמוץ, חסה ובצל.
  • עראיס – פיתה צלויה ממולאת בתערובת טחונה צמחית עם פטריות, בצל מטוגן וכמובן זילופי טחינה.

כל אלו מדמים ממש את הדבר האמתי ולמעשה נותנים מענה לכל מי שרוצה ליהנות מארוחה טובה ועשירה שכביכול לא מוותרת על כלום אך בפועל היא עדיין צמחונית ועל טהרת הפרווה.

 

מחירים של שולחן שוק צמחוני

מחיר שולחן שוק צמחוני לא תמיד חייב להיות סיפור יקר. במיוחד אם אתם לא הולכים על חומרי גלם יקרים. לרוב חומרי הגלם המרכיבים את שולחן השוק הצמחוני אכן לא יהיו יקרים מאוד כמו בשולחן שוק בשרי מה שבהחלט עשוי להפתיע אתכם כאשר תגלו כי המחירים יהיו נמוכים בהרבה מכל ארוחה בשרית אחרת בכל פורמט אחר שתבחרו. שולחן שוק הוא תמיד יהיה זול יותר ביחס לאירועים אחרים וזאת בשל צורת ההגשה שחוסכת הרבה מהעלויות הרגילות.

אין את הצורך בעריכה של השולחנות, אין את צוות המלצרים שצריכים להסתובב בין האורחים ולהגיש לכל אורח את מנתו, אין צורך בפינוי השולחנות ובעצם, מרגע בו הסתיימה העריכה אין כמעט יותר צורך באנשי צוות שיגישו או יפנו. הכל נעשה איכשהו בשירות עצמי. מה שחוסך בהחלט בעלויות.

 

הזמינו שולחנות שוק לאירועים אצלנו

רוצים להכין אירוע עם שולחנות שוק פרווה? אצלנו תוכלו לקבל את המענה המושלם. שולחן שוק ליום הולדת לדוגמה, ולכל מטרה בעריכה מוקפדת ומיוחדת עם שימת לב לכל הפרטים הקטנים שיעשו את האירוע. זה כולל התייחסות לבחירה נכונה של המנות, עריכה יפה ומעוצבת של כל הרכיבים, שימוש בכלים מתאימים ובקיצור, עריכה מקצועית ומרשימה שתיתן הרבה כבוד לאוכל הצמחוני.

מאירוע שכזה יצאו כולם עם זיכרונות מתוקים, טעמים ערבים והתייחסות חדשה ואוהדת למטבח הצמחוני.

שולחנות שוק לאירועים
מחבר המאמר
המאמר נכתב ע"י צוות שולחנות שוק, אנו עוסקים בשירותי שולחנות שוק לכל סוגי האירועים: מסיבות רווקות, בר/בת מצווה, ערבי חברה וגיבוש, ימי הולדת, כנסים, השקות, תערוכות, חתונות ועוד… לקרוא עוד? היכנסו לעמוד האודות שלנו.
שולחנות שוק נוספים שאנו מציעים