שולחן שוק לחינה

רוצים חינה מרגשת, כזאת שלא יפסיקו לדבר עליה? עם כל המטעמים המסורתיים ועוד מלא הפתעות - שולחן שוק לחינה ירים לכם את האירוע לשמיים. רוצים להבין איך זה הולך בחינה? המשיכו לקרוא ↓

תוכן עניינים 

חינה זה אירוע בעל אופי חגיגי ושמח במיוחד. שולחן שוק לחינה ישלב בתוכו את המאכלים המסורתיים עם הפתעות מיוחדות!

האוכל בחינה הוא למעשה די מוגדר כאשר לרוב מדובר במאכלים מסורתיים השמורים לכל עדה ועדה ונשמרים באדיקות מדורי דורות. שולחן שוק לחינה ירים את האירוע שלכם לרמה אחרת.

שולחן שוק עשוי להשתלב ממש עם אופי האירוע כאשר זה יקל עליכם מאוד את כל ההכנות לקראת האירוע ואת כל ההגשה של התקרובת לאורחים. כי מה בעצם צריך באירוע? אוכל טוב ובשפע.

למעשה אם תחשבו על זה, אירועי חינה הם ממש זה. כלומר צורת ההגשה הזו של שולחן שוק. שפע המאכלים, המגוון, העריכה הנדיבה, כל אלו מתכתבים באופן מלא עם סוג האירוע ועם האופי הייחודי שלו. על דברים מהסוג הזה נהוג לומר – איך לא חשבנו על זה קודם…

שולחן שוק עמוס רק ישלים את התמונה ויהפוך את האירוע לטעים ונעים הרבה יותר.

שולחן שוק לחינה זה שפע

באירועי חינה אנחנו עושים פעולות שונות שנועדו לסמל שפע, ברכה, נדיבות והרבה איחולים מעומק הלב לזוג היוצא לדרך. שולחנות שוק לאירועים זה בדיוק זה. 

בשולחן שוק תוכלו להציב כל מה שרק יעלה בדעתכם מכל מה שאופייני לאירועים מהסוג הזה.

זה אומר בעצם הכול. מתוקים לצד מלוחים, מטוגנים לצד סלטים טבעיים ולמעשה ממש כל מה שמגישים באירועי חינה אך בצורה הרבה יותר מרשימה, הרבה יותר שופעת וגם הרבה יותר מגוונת.

שולחן שוק בחינה רק ישדרג את החינה שלכם ויעשה ממנו משהו מיוחד יותר מכל פורמט אחר.

אירוע עם כל הפינוקים

אירועי חינה הם בהחלט הזדמנות לפנק את האורחים במאכלים מסורתיים. ולאו דווקא כאלה שהם לא פוגשים בדרך כלל ביום יום. מדובר במאכלים מושחתים, מטוגנים, מתוקים ועוד כאלה ששייכים למסורת העוברת מדוקרי דורות.

כאשר התקרובת הזו מוגשת בשולחן שוק, האורחים כולם יכולים לארגן לעצמם את סדר המנות שהם ירצו. שלא כמו באירוע הרגיל של החינה, בו מגישים את המגשים בצורה יותר מסודרת ומאורגנת.

שולחן שוק הוא שולחן שמאפשר לכם להגיש שפע גדול, מאכלים מכל הסוגים והמינים. כאשר כל אורח יוכל ליטול את המנה הרצויה לו בזמן שהוא יבחר במהלך האירוע.

שולחן שוק לחינה שיוצר את המגנט בין האורח לשולחן

מכירים את זה שאתם צריכים לדחוף את האורחים ולשלוח אותם להתכבד באוכל שהכנתם עבורם באירוע? זה לא יקרה בשולחן שוק. כי שולחן שוק הוא כל כך דומיננטי וכל כך מושך עד שממש אין סיכוי שיהיה מי שיתנגד לגשת ולטעום מהמנות המושקעות שתכינו עבורם על שולחן שוק באירוע.

שולחן שוק הופך להיות הדבר המרכזי באולם (אחרי החתן והכלה…) כל אורח ייגש לראות מה שיש על השולחן. וכולם יתפעלו מהעריכה היפה, מהמגוון הגדול ומהשפע המוצע.

ברור ששולחן כזה לא יישאר מלא וכולם ייגשו ויתכבדו מהאוכל העשיר והמגוון.

האירוע שאף אחד לא ישכח גם אחרי שהוא ייגמר

אירועי חינה הם יחסית אירועים קלילים. במיוחד בהשוואה לחתונה שאמורה לבוא בעקבותיה.

בחתונה יש לכם הרבה דברים להם אתם צריכים לדאוג. יש את עיצוב החופה, יש את קבלת הפנים, יש את המוסיקה, יש את ההגברה, יש את התאורה ויש את הצלמים וזה עדיין לא הכול. בחתונה שולחן השוק הוא פחות פופולארי למרות שהוא בהחלט עשוי להתאים גם שם. עם זאת באירועי חינה זה רק מתבקש וכמובן גם לגמרי אפשרי. ואם רק תבחרו ללכת על שולחן כזה, אתם תקבלו אירוע מושלם ממש בלי הרבה טרחה מצדכם.

שולחנות שוק לאירועים
מחבר המאמר
המאמר נכתב ע"י צוות שולחנות שוק, אנו עוסקים בשירותי שולחנות שוק לכל סוגי האירועים: מסיבות רווקות, בר/בת מצווה, ערבי חברה וגיבוש, ימי הולדת, כנסים, השקות, תערוכות, חתונות ועוד… לקרוא עוד? היכנסו לעמוד האודות שלנו.
שולחנות שוק נוספים שאנו מציעים