איך להכין שולחן שוק?

איך להכין שולחן שוק
מתכננים אירוע עסקי? מפגש משפחתי? רוצים להכין שולחן שוק ייחודי ומפנק לאורחים? לא משנה באיזה סוג של אירוע מדובר. שולחן שוק היא בחירה מוצלחת ומתאימה שתיתן לכם תמיד את המענה המדויק. שזה אומר אוכל טוב וטעים, הגשה נוחה ואסתטית וכמובן גם אורחים מרוצים.

תוכן עניינים 

איך מכינים שולחן שוק?

שולחן שוק כבר הפך מזמן לטרנד שהצליח לכבוש את כל האופציות האחרות ואפשרויות ההגשה שהיו קיימות עד כה. שולחן שוק מאפשר לכם להגיש על שולחן אחד את כל הכיבוד לאירוע כאשר כך האורחים יכולים לבחור בעצמם את המנה המתאימה להם ולהרכיב אותה עם התוספות הרצויות להם. מעבר לכך מדובר בשולחן מרהיב עם הרבה צבע, טעם וריח מה שהופך לגולת הכותרת של כל אירוע. האורחים כולם נהנים לגשת, להתכבד, לטעום ולהתעניין

השאלה היא, איך להכין שולחן שוק?

אנחנו כאן עם מדריך זריז שייתן לכם במספר נקודות את כל ההוראות איך וכיצד ליצור שולחן שוק הכי טעים והכי מתאים לכם.

רשימת משתתפים

לפני הכול אתם חייבים לדעת כמה אנשים עומדים להשתתף באירוע. יש לזה משמעות קריטית לגבי תכנון האירוע וההפקה שלו בפועל.

אופי המשתתפים

לכל סוג של אנשים יש להכין את הכיבוד המתאים להם. ברור שיש הבדל בין משתתפים שהם ילדים צעירים לבין אירוע המיועד לקהל בוגר. כך גם יש הבדל מבחינת המוצא של המשתתפים באירוע. אם מדובר בקהל שכולו או רוב משתייכים לעדה מסוימת הרי שיהיה עליכם להתאים את התפריט לסגנון שהם אוהבים.

העיתוי של האירוע

לעיתוי בו ייערך האירע יש הרבה מאוד מה לומר לגבי בחירת התפריט. אינו דומה אירוע שנערך בשעות הבוקר לכזה הנערך בשעות הלילה. כך גם יש הבדל מהותי בין אירועי קיץ לבין אירועי חורף. התפריט חייב להיבחר בהתאם.

למה שולחן שוק?

אז התייחסנו לשאלה – איך עושים שולחן שוק, אך לא באמת הסברנו למה בעצם כדאי ללכת על האופציה הזו של שולחן שוק.

אז האמת היא שיש לזה כמה וכמה סיבות טובות ולא לחינם אנחנו אכן רואים את שולחנות השוק שהפכו להיות כל כך פופולאריות וכל כך נפוצות.

שולחן שוק חוסך לכם זמן וכסף

הסיבה הראשית היא היות ושלחן השוק חוסך לכם גם הרבה זמן וגם הרבה כסף. ההגשה לא דורשת משאבים כמו שירותי מלצור נרחבים, כלי הגשה, שולחנות ערוכים וכן הלאה. מה שגם חוסך כמובן זמן בעריכה.

שולחן שוק עושה את האירוע

אז האמת היא שלא אצל כולם הכסף הוא זה שמשחק תפקיד ראשי. אך גם הם יעדיפו לערוך שולחן שוק וזאת בגלל היתרונות שיש לשולחן השוק ביחס לכל עריכה אחרת. שולחן השוק הוא מדהים, מרהיב ומשתלט על כל האירוע. האורחים מתלהבים למראה השולחן ונהנים להתכבד.

שולחנות שוק לאירועים
מחבר המאמר
המאמר נכתב ע"י צוות שולחנות שוק, אנו עוסקים בשירותי שולחנות שוק לכל סוגי האירועים: מסיבות רווקות, בר/בת מצווה, ערבי חברה וגיבוש, ימי הולדת, כנסים, השקות, תערוכות, חתונות ועוד… לקרוא עוד? היכנסו לעמוד האודות שלנו.
מה זה שולחן שוק

מה זה שולחן שוק

מה זה שולחן שוק? שולחן שוק הפך זה מכבר לאופציה המועדפת בקרב רבים שרוצים להגיש את התקרובת של האירוע בצורה ייחודית ושונה מהמוכר. המשיכו לקרוא…

קרא עוד »
שולחן קינוחים בסגנון שוק

שולחן קינוחים בסגנון שוק

שולחן שוק כבר הפך מזמן לאופציה מועדפת הן עבור מארגני האירועים והן עבור האורחים. כמעט ואין מי שלא מתלהב משולחן שוק באירוע. השולחן הצבעוני העמוס בכל

קרא עוד »